Показать сообщение отдельно
Старый 24.02.2019, 13:32 #828
KOROL1995 KOROL1995 вне форума
Member
 
Регистрация: 17.03.2018
Сообщений: 53
Спасибо: 0
Поблагодарили 6 в 2 сообщениях
7
По умолчанию Re: U2C/uClan B6/B6CA/B6 Metal: Главная тема [Обсуждение]

В редакторі каналів найшов помилки.
При додавані каналу в фаворит-ний список натискаю 5 ок і таблиця розлазиться і переходить на інший канал. Неможливо додати в фаворит-ний список. Перевірте та виправить ці помилки.
Додайте в редактор каналів функцію
при позначенні групи каналів щоб можна було натиснути цифру каналу наприклад 1 і все перенеслось
а зараз працює так позначую групу каналів каналів є 3000 десь посередині канали які треба перенести мені треба йти від середини до 1 щоб натиснути ок це не зручно ця функція є всіх навіть старих тюнерах я вже давно просив зробити а Ви не зробили тільки нових глюків зробили з фаворит-ними списками.
Формат бази каналів змінили від 01.12.2017 і при цьому функція експорту\імпорту каналів перестала коректно працювати. При експорті user data на флешку потім кинути в другий тюнер канали перемішуються. Зараз будете писати що обнови в режимі Користувач. В режимі Корист. оновлюються всі налаштування тюнера а мені потрібно щоб були тільки канали.
Ще помилка від-сканувати канали в режимі сліпий пошук супутник 13е канали перемішуються. Зараз будете писати що скинь до заводських установок і від-скануй заново. Але це не допомагає зробити все з нуля то саме. Заводські установки скидають тільки канали користувача а баги дальше лишаються. Розробники виправить помилки з каналами.
Локалізуйте ютуб та кінотеатр на українську мову
KOROL1995 вне форума   Ответить с цитированием