Показать сообщение отдельно
Старый 04.11.2022, 23:34 #526
credo credo вне форума
Super Moderator
 
Регистрация: 13.09.2014
Сообщений: 1 641
Спасибо: 529
Поблагодарили 1 106 в 695 сообщениях
33659
По умолчанию

Колишні журналісти медіагрупи "Україна" запустили нове медіа



Колишні співробітники Медіа Групи "Україна" оголосили про запуск нового медіапроєкту "Ми — Україна".

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив журналіст Юрій Сугак.

"Будь-яке завершення — це завжди новий старт. Понад 25 років досвіду, різних проєктів, особистісного росту і насправді крутих людей поряд. Я вдячний, що був причетним до однієї з найпотужніших медіагруп. Попри закриття МГУ, мої плани щодо нових проєктів не змінилися. Тим більше зі мною команда професійних медійників", — написав він.

Сугак підкреслив, що завдяки Збройним силам журналісти "України" мають можливість будувати плани на майбутнє та формувати основу для нової, сильної і вільної України.

"Наша команда — бійці інформаційного фронту. Бути осторонь під час війни Росії проти України ми не маємо права. Кожен з нас – патріот. Ми хочемо відстоювати справедливість задля перемоги. Кожен з нас — українець. Ми об’єдналися і відтепер "Ми — Україна" — колишня команда телеканалу "Україна 24", яка починає новий проєкт", — зазначив журналіст.

Серед журналістів, які працюватимуть у новому проєкті — Артем Джепко, Анжела Слободян, Ірина Антонюк, Марина Асмолова, Олена Чернякова, Ельвіна Сеїтбуллаєва, Олексій Керман, Олександра Стасишин, Наталя Фармус та інші.

Ведучими проєкту будуть Олег Панюта, Людмила Добровольська, Олена Цинтила, Микита Міхальов, Марина Кухар, Ігор Пупков, Олена Чабак, Максим Сікора, Ольга Грицик, Марія Скиба, Віра Свердлик, Вікторія Малосвітна, Костянтин Лінчевський та Богдан Машай.

Редактори каналу — Катерина Бессарабова, Юлія Сухаревська, Ксенія Тартинська, Дмитро Глєбов, Катерина Поповська, Вiталiй Тарасов та багато інших. Продюсери і гостьові редактори — Наталя Семенова і Леся Гончаренко з командами.

"Зi своїми командами Дмитро Самолюк, Володимир Коваленко, Дмитро Литвиненко, Сергiй Скрипченко, Михайло Єрошенко, Олександр Пономарьов, Анна Васильчук. І кожного я добре знаю i поважаю!", — зазначив Юрій Сугак.

Він додав, що соцмережі стали важливим і необхідним джерелом інформації, відтак новий проєкт орієнтуватиметься в тому числі й на роботу в них.

"Ми починаємо мовлення у YouTube — це будуть ексклюзивні інтерв’ю, пояснення подій, разом будемо розбиратися з тим, що відбувається сьогодні і з тим, що може статися завтра. А головне – якість і відповідальність за кожне слово", — підсумував журналіст.

Последний раз редактировалось credo; 04.11.2022 в 23:36.
credo вне форума   Ответить с цитированием