Показать сообщение отдельно
Старый 26.08.2021, 18:35 #119
credo credo вне форума
Super Moderator
 
Регистрация: 13.09.2014
Сообщений: 1 641
Спасибо: 529
Поблагодарили 1 106 в 695 сообщениях
33659
По умолчанию

На телеканалі LIVE стартує новий проект “Секс і місто”: перший відеоподкаст про сексуальну освіту українців

Цей матеріал також доступний російською ›››25 серпня 21:06
Суспільство




Ведучою оновленого проекту стане відома українська блогерка, секс-коуч та телеведуча Юлія Гайворонська


“Секс і місто” - перший на українському телебаченні відеоподкаст про секс, який доступно та правдиво дасть відповіді на найінтимніші запитання та розкриє секс з різних аспектів: психологічного, фізіологічного та медичного.
Відеоподкаст можна буде побачити на телеканалі .
Відеоподкаст “Секс і місто”

Ведучою оновленого проекту стане відома українська блогерка, секс-коуч та телеведуча Юлія Гайворонська. Більше п’яти років вона на особистих консультаціях, у постах та відео вчить людей розуміти своє тіло, любити секс та себе в ньому.
“Сьогодні моє головне завдання - підсилити знання людей про себе. І, як результат, поступово змінювати життя глядачів LIVE на краще. У мене добре виходить робити головне - відкривати в людях свободу. Я хочу, аби після перегляду програми хтось став більш щасливим, вільним, впевненим, освіченим, хтось - менш ображеним та скутим. Щоб кожна жінка, яка подивиться цю програму, краще зрозуміла себе і могла поставити особисті кордони у сексі й захистити їх", - розповідає про проєкт Юлія Гайворонська.


"А ще цей проект дає мені можливість показати, яким би мало бути коректне та правильне сексуальне виховання. Ми з командою програми вважаємо, що саме так - спокійно, доступно та інтелігентно підлітки вже багато років повинні були дізнаватись про секс. Мені дуже важливо, щоб сьогодні дорослі люди, які такої освіти не отримали й у сексі залишились хлопчиками та дівчатками, перестали мовчати і відчули, що це - вільна тема для розмов, і в сексі теж дуже важливі знання. Хороша новина - ці знання ми їм дамо”, - також зазначає ведуча.
За форматом програми, у кожному випуску ведуча Юлія Гайворонська буде висвітлювати з психологами, лікарями та коучами одну з важливих тем сексуальної освіти. В окремих випусках до студії за порадою та підтримкою завітають люди зі своїми наболілими історіями та запитаннями.
“Формат ТБ-подкастів дає можливість зробити цей контент доступним більш широкому колу людей. Ми експериментуємо з форматами, і цей проект стане першою телепрограмою про секс, що буде виходити ще й у якості аудіоподкасту на популярних музичних платформах”, - говорить директорка діджитал-напрямку Live Network Анна Ткаченко.
Зйомки нових випусків “Секс і місто” тривають.
Прем’єра проекту на телеканалі LIVE відбудеться 6 вересня о 23:00.

credo вне форума   Ответить с цитированием
Спасибо:
kosmos17 (29.08.2021)