Показать сообщение отдельно
Старый 06.11.2021, 00:10 #202
credo credo вне форума
Super Moderator
 
Регистрация: 13.09.2014
Сообщений: 1 645
Спасибо: 534
Поблагодарили 1 113 в 698 сообщениях
33666
По умолчанию

«Раніше я отримав звернення від колективу телеканалу «Перший Незалежний» з проханням журналістів захистити їх від незаконних дій силових структур, які припинили мовлення каналу без суду і будь-яких підстав, а лише за листом заступника голови СБУ. Після цього звернення я став співвласником телеканалу «Перший Незалежний» і пообіцяв, що поверну українцям доступ до інформації, а журналістам – свободу слова.
Я виконав свою обіцянку: придбав ліцензію на супутникове мовлення, внаслідок чого тепер власник телеканалу UkrLive, на частоті якого силами колективу журналістів організована трансляція незаконно закритого «Першого Незалежного».
Усі мої інтереси – в Україні. У мене немає майна та бізнесу в Росії! Я ніколи не фінансував тероризм та сепаратизм. Вся моя політична діяльність ведеться законно та на користь українського народу. Багата Україна – це європейська країна зі свободою слова, незалежними ЗМІ, легальною опозиційною діяльністю та владою, яка дотримується законів та Конституції, а не порушує їх.
Я підписав редакційну угоду з колективом каналу, де зафіксовано невтручання власників каналу до його редакційної політики.
Від колективу журналістів я прошу лише одного: не бійтеся говорити правду, подобається вона комусь чи ні. Наш канал буде відкритий для всіх точок зору та всіх політичних сил, які є в країні.
З таким підходом телеканал UkrLive найближчим часом стане лідером інформаційного мовлення.
Сьогодні наша країна як ніколи потребує об'єктивної та чесної журналістики!», – Нестор Шуфрич.







credo вне форума   Ответить с цитированием
Спасибо:
kosmos17 (12.11.2021)