Показать сообщение отдельно
Старый 20.09.2016, 22:32 #16
skeptik79 skeptik79 вне форума
Member
 
Регистрация: 18.12.2015
Сообщений: 69
Спасибо: 0
Поблагодарили 0 в 0 сообщениях
1
По умолчанию Re: U2C TV (HAM News: Новости радиолюбителей)

Здравствуйте весь коллектив U2C!

Как договаривались отправляю впечатления Алексея и мои о подарке. Все в полном комплекте до всего можно дойти интуитивно. Все заложенные в изделие функции рабочие. Необходимо только немного подогнать несколько опций под рост и габариты Алексея. Что у него получилось после первых пяти минут в коляске в приложении. Увы но все новое у него воспринимается очень напряженно и только по истечении времени идет освоение.После первых поездок я увидел его радость от новых возможностей и степеней независимости. Когда мы выехали на площадку интересно было наблюдать его исследования управления. Большое спасибо за все.

Николай Бабич (UY5BQ)

Вітаю весь колектив компанії U2C!!!

Насам перед хочу подякувати Вам за такий несподіваний, але дорогий для мене подарунок. Сьогодні ми з татом спочатку вивчали конструкцію коляски, а потім зібрали її, перевели управління на ліву руку, підключили живлення та почали розбиратися з управлінням. Все було б скоріше, якщо б була інструкція хоча б на англійській. Потім почалися випробування коляски. Їздив сьогодні трохи по подвір’ю нашого будинку. По правді треба сказати, що без привички виходить не дуже. Треба ще трохи повчитися та потренуватися та краще розробляти руку, бо я трохи в останній час сачкував з фізкультурою. А тепер є новий стимул. Таке було коли я починав освоювати комп’ютер. Треба зібратись. Сьогодні після перших поїздок я почув що можу робити самостійно щось нове.

Думаю, що все буде добре, світ стане ближче, доступніше і головне треба завжди вірити, що з любої ситуації є хоч якийсь вихід, що завжди знайдуться друзі, добрі люди які допоможуть справлятися з бідою.

З повагою ОлексІй Бабич (UR5BIO)
Изображения
Тип файла: jpg коляска 001.jpg (976,6 Кб, 2209 просмотров)
skeptik79 вне форума   Ответить с цитированием