Показать сообщение отдельно
Старый 14.08.2019, 17:20 #1362
urij urij вне форума
Senior Member
 
Регистрация: 31.03.2018
Сообщений: 100
Спасибо: 2
Поблагодарили 3 в 2 сообщениях
4
По умолчанию Re: Вопросы и ответы по B6/ B6 CA/ B6 Metal

Цитата:
Сообщение от bogatstvo
kosmos17, только что взял дамп на http://www.westsat.net.ua, крайний пост в теме и он легко зашел в режиме пользователь. Сейчас попробую прошить прошивку.
P. S. Прошивка не зашла. Будет с блю фейсом. . .
= = =
urij, какою нах херньою? Друг попросил обновить прошивку и зашить каналы, живет в глухом селе, разбирается еще хуже меня. У меня тарелки, чтобы отсканировать самому, нет. Вот и пришел сюда.
Ну і дідько з ним, що буде із блю фейсом, головне, щоб показував.Не ображайтесь, за херню-вибачаюсь.Ну просто, десь, щось робите не так.Я ж радив, взяти прошивку із іншого форуму і дамп-якщо нема антени.Да і список каналів у кожному дампі не ідеальний і багато мусора є і не робочих.Я думаю, можна сходити до сусіда, друга, і тд., та перевірити канали-ви ж другу дапомагаєте, потрібно зробити, щоб було нормально.А не закидати перший ліпший дамп, хоч дамп і від kosmos 17 нормальний.А якщо попали б на приколистів, які туда засовують вся хрень, а потім виникають проблеми із тюнером.От чому я на всіх форумах раджу свій і тільки свій дамп.Удачі і без образ, просто у мене такий стиль прямо говорити.
urij вне форума   Ответить с цитированием