Показать сообщение отдельно
Старый 19.01.2022, 19:37 #286
credo credo вне форума
Super Moderator
 
Регистрация: 13.09.2014
Сообщений: 1 645
Спасибо: 534
Поблагодарили 1 113 в 698 сообщениях
33666
По умолчанию

Гордон: Я запускаю перше у світі політичне токшоу в YouTube

Засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон повідомив 16 січня в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24", що запускає власне політичне токшоу в YouTube.
"Я запускаю перше у світі політичне токшоу в YouTube. 27 січня на YouTube-каналі "Дмитрий Гордон" вийде перший випуск", – розповів журналіст.

Токшоу "Гордон" виходитиме щочетверга у прямому ефірі. Вестиме програму Гордон і його дружина, головна редакторка інтернет-видання "ГОРДОН" Олеся Бацман.

"У чому суть цього шоу? У мене не буде жодної прохідної людини. Я дивлюся часто телевізор і бачу дуже багато порожніх облич, яким нічого сказати. Упевнений, що мільйони людей у всьому світі будуть із завмиранням серця дивитися це токшоу, тому що це буде від серця, це буде цікаво, це буде чудово. Поганого я робити не вмію. Це буде добре", – сказав Гордон.

Він підкреслив, що випускатиме програму на власні гроші, а заробляти планує на рекламі й монетизації контенту в YouTube.

"Це токшоу буде вільним, незалежним, воно відбуватиметься повністю на мої гроші, і ніхто не зможе мені говорити: "Це показуй, а це не показуй. Цього бери, а цього не бери". Це називається свобода", – наголосив журналіст.
credo вне форума   Ответить с цитированием