International club ™uClan [U2C]  
Старый 08.04.2024, 19:32 #11
Digimonteur Digimonteur вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 08.04.2024
Сообщений: 6
Спасибо: 0
Поблагодарили 2 в 2 сообщениях
3
По умолчанию Звіт про досвід використання uClan Anet Android IPTV Streamingbox

Звіт про використання uClan Anet Android IPTV Streamingbox - Інформація про пристрій див. на фото 1 і 2 (англійською мовою),
Налаштування часового поясу можливе лише вручну. При автоматичному налаштуванні завжди вибирається східноєвропейський літній час +3 години

Последний раз редактировалось Digimonteur; 08.04.2024 в 19:38.
Digimonteur вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.04.2024, 19:40 #12
kosmos17 kosmos17 на форуме
Super Moderator
 
Регистрация: 06.10.2014
Сообщений: 5 019
Спасибо: 1 192
Поблагодарили 3 660 в 1 572 сообщениях
28204
По умолчанию

Супер.
А звіт де?
kosmos17 на форуме   Ответить с цитированием
Старый 08.04.2024, 19:57 #13
Digimonteur Digimonteur вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 08.04.2024
Сообщений: 6
Спасибо: 0
Поблагодарили 2 в 2 сообщениях
3
По умолчанию Звіт про досвід використання uClan Anet Android IPTV Streamingbox

Звіт про використання uClan Anet Android IPTV Streamingbox - Інформація про пристрій див. на фото 1 і 2 (англійською мовою),
Налаштування часового поясу можливе лише вручну. При автоматичному налаштуванні завжди вибирається східноєвропейський літній час +3 години
Вложения
Тип файла: rar Info Anet box.rar (2,05 Мб, 4 просмотров)
Digimonteur вне форума   Ответить с цитированием
Спасибо:
kosmos17 (08.04.2024)
Старый 08.04.2024, 20:10 #14
Digimonteur Digimonteur вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 08.04.2024
Сообщений: 6
Спасибо: 0
Поблагодарили 2 в 2 сообщениях
3
По умолчанию

Доброго дня, я почну доповідь пізніше. На даний момент у мене все ще є відвідувачі. Мені ще треба подивитися, як працює FEX Net. Зображення на сторінці форуму занадто розмиті, тому я запакував їх у .rar

Я хотів би замовити кілька таких пристроїв Anet, тому що вони прості у використанні і справляють гарне враження, якщо не брати до уваги незначні недоліки.


Перше, що я хотів би сказати, це те, що пульт дистанційного керування дійсно добре спроектовано. Кнопки управління з кнопками вгору/вниз і вліво/вправо, а також кнопка OK/підтвердження знаходяться майже точно по центру, і ви автоматично тримаєте пульт у правильному положенні, щоб дістатися до цих часто використовуваних кнопок великим пальцем. Кнопки "Додому", "Миша" і мікрофон також розташовані ідеально, і ними можна користуватися, не змінюючи положення утримування. Кнопки регулювання гучності також розташовані в зоні великого пальця, але, на жаль, керують лише внутрішньою гучністю Anet box. Це означає, що гучність телевізора або аудіосистеми залишається незмінною, і ви можете лише зменшити гучність або вимкнути звук. Для ефективного використання цих кнопок можна було б встановити гучність телевізора на 100, тобто на повну, але я не думаю, що це ідеальний варіант. Я б рекомендував використовувати програмовані кнопки клонування телевізора для керування гучністю телевізора або звукової системи. Кнопки, позначені 1 і 2, також ідеально підходять для програмування запуску різних додатків.


The first thing I would like to mention is the really well-designed remote control. The control pad with the up/down and left/right buttons as well as the OK or confirmation button is located almost exactly in the middle and you almost automatically grip the remote control in the right position to reach these most frequently used buttons with your thumb. The home, mouse and microphone buttons are also perfectly arranged and can be operated without changing the holding position. The volume buttons are also in the thumb area, but unfortunately only control the internal volume of the Anet box. This means that the TV or a sound system remains at its volume level and I can only turn the volume down or turn the sound off. You could now set the TV volume to 100, i.e. turn it up all the way to use these buttons effectively, but I don't think that's perfect. It would be better to use the additional Clone TV buttons to control the volume. The 1 dot and 2 dot buttons are also ideal for programming the launch of various apps.

Последний раз редактировалось Digimonteur; 10.04.2024 в 07:12.
Digimonteur вне форума   Ответить с цитированием
Спасибо:
kosmos17 (08.04.2024)
Ответ

Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

 


Текущее время: 11:11. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot